deník.cz: Termínovaný vklad NEY

18. 10. 2021

Oceněn jako nejvýhodnější na trhu.

NEY spořitelní družstvo se již pět let pyšní oceněním Finparády – Nejvýhodnější termínovaný vklad na trhu.* Donedávna to platilo především pro tříleté vklady, avšak poté, co v létě družstvo navýšilo úročení u všech typů úložek, dominuje na trhu i pro některé další doby vkladů. Dlouhodobě nejvýhodnější zůstala i desetiletá délka vkladu s úrokem 3,2 % ročně. (*Žebříček každoročně vyhlašuje na finance specializovaný web Finparáda ve spolupráci s analytickou společností Scott & Rose.)

Termínované vklady patří dlouhodobě k jednoznačně nejzajímavějším produktům z oblasti jistých a bezpečných možností zhodnocení peněžních prostředků. Klienti předem znají částku, která se jim na konci spořicího období po zhodnocení o připsaný úrok vrátí, a nepodstupují žádné riziko, že o svoje vložené peníze přijdou. Naopak, vklad se jim s jistotou vrátí zpět navýšený o jasný výnos.

Jsme rádi, že se nám dlouhodobě daří nabízet nejvýhodnější termínovaný vklad na trhu. Stále se snažíme vycházet klientům vstříc, a proto sledujeme trh a operativně přizpůsobujeme sazby tam, kde mají klienti o vklady největší zájem. Termínovaný vklad je určitě nejoblíbenější možností spoření a lidé se jej naučili využívat. Vyhledávají různé délky a pořizují i více termínovaných vkladů s různou délkou trvání najednou,“ popisuje chování klientů Lukáš Hartl, předseda NEY spořitelního družstva.
 

Celý článek si můžete přečíst ZDE.

 


Zpět na výpis aktualit