Sazby na Termínovaných vkladech u NEY spořitelního družstva prolomily hranici 7 % p.a.

1. 12. 2022

Od 1. prosince si střadatelé na Termínovaných vkladech NEY budou připisovat na šestiměsíčním vkladu až 7 procent ročně a sazba se zvedá také u ročního vkladu z dosavadních 6,6 % na atraktivních 6,8 % p. a.

Vedení NEY spořitelního družstva se rozhodlo všem střadatelům zlepšit předvánoční čas atraktivní nabídkou. Přichází s novou navýšenou úrokovou sazbou, která už letos poněkolikáté přepisuje historii úrokových sazeb na spořicích produktech. Od začátku prosince si střadatelé na Termínovaných vkladech NEY budou připisovat na šestiměsíčním vkladu až 7 procent ročně a sazba se zvedá také u ročního vkladu z dosavadních 6,6 % na atraktivních 6,8 % p. a.

Představenstvo záložny tím dává široké veřejnosti jasnou a zřetelnou zprávu o tom, že jejich uložené peníze budou v dobrých rukách premiantů na trhu, kteří vždy flexibilně reagují na tržní změny a o svěřené peníze se starají s nejlepší péčí. NEY spořitelní družstvo tak již šest let drží pozici jedničky na trhu s nejlepší sazbou mezi všemi bankovními i nebankovními institucemi.

„Poslední měsíce trošku přibrzdily letní turbulentní vývoj, nicméně trh se neustále mění a vyvíjí, a když jsme vyhodnotili všechny faktory, rozhodli jsme se opět operativně reagovat na dění a navýšit sazby ještě před koncem roku. Již delší dobu vnímáme, že klienti mají zájem především o střednědobé úložky tak, aby jim dobře uložené peníze alespoň částečně brzdily inflační propad, ale aby se ke svým financím v případě potřeby dostali bez zbytečných poplatků. Mít v této době peníze na běžném účtu v bance prostě nestačí a na spořicích účtech mohou mít střadatelé uloženou jen nezbytnou rezervu pro rychlá řešení,“ vysvětluje Lukáš Hartl, předseda představenstva NEY spořitelního družstva.

U termínovaných vkladů se sazby zvýšily jak u měsíčních přípisů úroku, tak u přípisů na konci období vkladu. Uvedené sazby platí pro všechny vklady do výše 9 990 000 korun.

 

Nové sazby u Termínovaného vkladu NEY spořitelního družstva platné od 1. 12. 2022

Standardní sazba p. a. – úrok připsaný na konci období vkladu

Počet měsíců nebo let

3 m

6 m

1 rok

2 roky

3 roky

4 roky

5 let

7 let

10 let

Vklad až do 9.990.000 Kč vč.

5,75 %

7 %

6,8 %

5,0 %

3,0 %

3,0 %

3,1%

3,2%

3,2 % 

 


Zpět na výpis aktualit