Odborníci i široká veřejnost se shodla. Spoření v NEY je nejvýhodnější

16. 11. 2022

Dle listopadového srovnání účtů odborného webu Finparada.cz, vyšlo jasně najevo, že zhodnocení finančních prostředků v NEY spořitelním družstvu je vysoce atraktivní. Potvrdili to jak finanční experti, tak i hlasování veřejnosti. „Jsme nadšení, že naše produkty jsou hodnoceny tak skvěle. Pro naše klienty chystáme další atraktivní novinky, které budou jejich finanční prostředky nadstandardně zhodnocovat.“ uvedl předseda představenstva NEY spořitelního družstva Lukáš Hartl.

A co na to návštěvníci Finparády.cz?


Následující žebříček je sestaven na základě hlasování v kalkulačce termínovaných vkladů návštěvníky Finparády.cz. Podle nich nejlepší termínovaný vklad nabízí NEY spořitelní družstvo, na druhé místo by umístili J&T Banku a třetí místo by patřilo mBank.

První místo nadále patří NEY spořitelnímu družstvu, které u termínovaného vkladu nabízí úrokovou sazbu ve výši až 6,80 % p.a. (u půlročního vkladu). Úroky jsou připisovány na konci vkladu, v případě měsíčního přípisu úroku se úroková sazba snižuje o 0,10 % p.a. až 0,20 % p.a. Minimální výše vkladu činí 20 tis. Kč.


Zpět na výpis aktualit