Firemní úvěry - Akční nabídka do konce roku 2023

6. 11. 2023

Flexibilita a především rychlost poskytnutí úvěru jsou zcela zásadní. Nově jsme pro firemní klienty a podnikatele připravili akci zaměřenou na rychlost
zpracování úvěrů a  přidali jsme  i cenovou výhodu v podobě odhadu zdarma pro úspěšné žadatele.
 

Vážení obchodní partneři,
s rostoucím zájmem o naše úvěrové produkty jsme připravili akci, která reaguje na zásadní potřeby našich klientů.
Od našich klientů víme, že flexibilita a především rychlost poskytnutí úvěru jsou pro ně zcela zásadní. Proto se neustále snažíme na kvalitě našich služeb a produktů pracovat a soustavně je zlepšovat.
Nově jsme pro firemní klienty a podnikatele připravili akci zaměřenou na rychlost zpracování úvěrů. Zrychlili a zefektivnili jsme proces poskytování a čerpání úvěrů.
Všem klientům, kteří nám dodají potřebné podklady do konce listopadu 2023, garantujeme schválení a čerpání úvěru do konce roku 2023. *
Navíc úspěšní žadatelé budou mít odhad nemovitosti ZDARMA.

Další výhody NEY úvěrů:
+ Úvěry do výše až 30 miliónů
+ Doba splatnosti až 30 let
+ Individuální přístup
+ Flexibilita
K dispozici máme několik typů úvěrů:
+ Úvěrem pro developery je možné financovat nákup, výstavbu, rekonstrukci nemovitosti, projektové náklady nebo zpětné proplacení vlastních zdrojů.
+ Investiční úvěr klienti využívají na nákup nemovitosti, obchodních podílů, strojů a zařízení.
+ Náš neúčelový úvěr se dokonale hodí pro řešení jakékoliv situace nebo potřeb v podnikání a to nejen živnostníků ale i malých a středních firem.

 

*Schválením úvěru se rozumí posouzení a schválení obchodního případu vnitřními útvary družstva dle platných interních pravidel pro schvalování úvěrů.
 


Zpět na výpis aktualit