Nejrychlejší investice do vaší budoucnosti

Nákup investičního zlata

 • Možnost pravidelné investice do zlata s průměrným výnosem 6–8 % p.a.
 • Zlato okamžitě ve fyzické podobě (hmotnost 1 g, 10 g nebo 1 oz).
 • Slitky nejvyšší kvality od renomované značky PAMP.
 • Ověření kvality a pravosti slitků přímo na pobočce.
Chci se dozvědět více
Nejrychlejší investice do vaší budoucnosti

Investice

Zde se můžete podívat, jak bude dle vámi zadaných parametrů vypadat vaše investování do zlata. Faktory ovlivňující jeho podobu jsou především výše měsíční platby a orientační doba.

%
Celková investovaná částka:
 Kč
Vámi investovaná částka za celé investiční období.
Předpokládaná cílová částka:
 Kč
Zhodnocení investice:
 Kč

5 důvodů, proč mít zlato ve svém portfoliu:

 1. Stabilita

  Zlato a jeho v zásadě stabilní hodnota je ověřená mnoha lety. Jde o sázku na jistotu v dobách, kdy se blíží krize, finanční recese či jiné globální nejistoty. Zlato vám zaručí stabilní hodnotu za každé situace.

 2. Ochrana před inflací

  Hlavním důvodem, proč vlastnit investiční zlato, je fakt, že slouží jako ochrana před inflací. Než mít doma schovanou hotovost, doporučujeme si pod polštář dát raději cihličku zlata.

 3. Zlato je osvobozeno od daně z příjmů

  Na rozdíl od investice do nemovitostí či akcií, přináší investiční zlato další velkou výhodu – je osvobozeno od daně z příjmů, aniž byste ho museli držet několik let, jako je tomu u jiných investičních nástrojů. Prodat ho tak můžete kdykoliv.

 4. Jednoduchý nákup i prodej

  Zlato pořídíte v AU-tomatu na pobočce NEY za pár minut nebo lze pořídit i přes telefon. Vyškolení poradci vám rádi pomohou. Zlato tak jednoduše nakoupíte, ale můžete ho případně i stejným způsobem rychle prodat.

 5. Diverzifikace portfolia

  Na závěr nutno dodat, že zlato slouží jako skvělý nástroj pro diverzifikaci investičního portfolia. Vlastníte akcie, dluhopisy nebo nemovitosti a hledáte další investiční nástroj? Zlato je perfektní volbou.

FAQ

Co je to AUtomat?

AUtomat je celosvětově unikátní přístroj na nákup fyzických zlatých slitků, který vám umožní pořídit si zlatý slitek do pár minut a okamžitě si ho odnést domů.

Od jakých výrobců získám zlato z AUtomatu?

Zlaté slitky, které najdete v AUtomatu, jsou od renomované švýcarské společnosti PAMP.

Jaké gramáže najdu v AUtomatu?

Klient si může vybrat mezi hmotností slitků 1 g, 10 g 1 oz nebo 1 kg na vyžádání.

Dá se ověřit pravost slitků?

Ano, dá, a to přímo na pobočce. Naši poradci ji ověří s vámi pomocí aplikace VERISCAN, která určuje pravost a původ zlata.

Mohu zlato zpětně prodat?

Ano, můžete. Cena se bude odvíjet od aktuální tržní hodnoty.

Investiční zlato od značky PAMP

Švýcarský zlatý slitek z 24 karátového zlata s ryzostí 999,9/1000 Au, certifikovaný švýcarskou firmou PAMP pro vaše investice do zlata. Tyto slitky odpovídají londýnskému standardu Good Delivery (LBMA) a jsou proto bez problémů akceptovány na všech světových trzích.

Raženému reliéfu vévodí vyobrazení Fortuny – římské bohyně štěstí a hojnosti. Cihla díky tomu poslouží nejen jako investice, ale také jako krásný dárek.

Přední strana slitku označuje výrobce, čistou váhu v gramech, své identifikační číslo a zobrazeni loga rafinérie PAMP. Slitky jsou zalité v ochranném obalu, který slouží zároveň jako certifikát. Kvalita a pravost se dá ověřit pomocí speciální aplikace VERISCAN, a to přímo na pobočce NEY.

VERISCAN™ je unikátní technologie ověření investičního zlata, speciálně vytvořená pro ověření slitků značky PAMP. Název VERISCAN vznikl spojením slov verifikace (ověření) a skenování. Každý investiční slitek má svůj jedinečný mikroskopický povrch, který je možné přirovnat k lidským otiskům prstů. Povrch je zaznamenán ihned při výrobě a zanesen do databáze. Pomocí VERISCANU je pak možné ověřit v této databázi, že slitek není padělek a je pravý.

Nejrychlejší investice do vaší budoucnosti

O společnosti Gold.plus

Společnost Gold.plus poskytuje svým zákazníkům kompletní služby, servis i zákaznickou podporu s obchodem zlata. Gold.plus spadá pod křídla rodiny Stránských, kteří se s maximální péčí a touhou po inovacích již od roku 2014 věnují obchodování s virtuálními měnami a v posledních 2 letech i zlatem. Společnost má v České a Slovenské republice více než 400 obchodních míst, vlastní AU-tomaty a Bitcoinmaty. Spolupracuje při tom i se sítí prodejen Geco, kde je možné vyřídit objednávky na nákup či prodej virtuálních měn a v současné chvíli i digitalizovaného fyzického zlata.
Celý Holding se řídí heslem: Servis, důvěra a inovace.

Nejrychlejší investice do vaší budoucnosti

Servis:
Jsme tu pro všechny, snažíme se edukovat a vytvářet uživatelsky přívětivé prostředí pro snadnou orientaci v nabídce našich služeb.

Důvěra:
Z hlediska vývoje firmy nám jde o tvorbu trvalých hodnot. Důvěra je jednou z nich, protože vyžaduje dlouhodobé úsilí pro budování vztahu se zákazníkem.

Inovace:
Jsme fintech firmou, která bude vždy usilovat o to, aby zůstala na pozici leadera ve svém oboru. Některé obory si sami vytváříme. Jsme inovátoři.

Kdo stojí za Gold.plus:
Martin Stránský:„Ve světě financí a investic se intenzivně pohybuji od roku 2014, přičemž společnosti, které řídím, mají roční obraty vyšší, než 2 miliardy CZK. Mám za sebou i založení několika dalších úspěšných firem v oblasti IT, školství a ekologie. Zaměřuji se rovněž na fúze a akvizice. Neustále hledám další příležitosti. Jednou z nich je právě možnost obchodování se zlatem. Proto vznikl Gold.plus.“